Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
All for Joomla All for Webmasters
Konya OSB No:18 Selçuklu / Konya +90.332 239 11 42
|
koklerimizden_guc_aliyoruz
yemsa_web1_tr
yemsa_web2_tr
yemsa_web3_tr
yemsa_web4_tr
yemsa_web5_tr
Yem Makinaları teknolojisi ve inovasyonu konusunda yaptığımız ciddi ar-ge çalışmalarımızla, nitelikli fikirlerimizi ve kaliteli hizmetimizi siz değerli müşterilerimize sunma çabasındayız. Teklif Alın.

Yem Makinaları Üretimi

Dünya standartlarında makina üretim hattı…

Proje ve Tasarım

Yem makinaları endüstrisi için kaliteli mühendislik çözümlerimiz.

İçerik Danışmanlığı

Yeni yem teknolojilerinde inovasyon ve kaliteli ürün eldesi.

Ürün Videoları ve Kataloglar

Yemsa Makina medya içerikleri.

Satış Sonrası Hizmetler

Müşteri memnuniyeti.

Maksimum Performans

En az enerji tüketimi ile en verimli makineler.

about_yemsa

Yemsa Makina olarak, yurtiçi ve yurtdışındaki yem üreticileriyle, uzun ömürlü ve karşılıklı güven esasına dayalı, sağlam iş ilişkileri kurarak,  kaliteli yem üretmelerine ve endüstriyel hayvan gıdası hizmetleri geliştirmelerine yardımcı oluyoruz.
Yurtdışında bir çok bayiliği ve distribütörlükleri bulunan Yemsa Makina, üretilen makinanın en iyi performansla çalışması için AR-GE sürecine çok önem veren bir ekipten oluşmaktadır. Bizim için en önemli değerlerden biri, rekabetçi pazar koşullarında en kaliteli ürünü en kısa sürede teslim etme çabasıdır.
Ekibimiz, en güncel, sürdürülebilir, özel üretim tekniklerini geliştirmekte ve müşterilerimize en iyi hizmeti sunmaktadır. Kalitede anlayışımızdaki titiz standartlarımızı karşılayan, güvenilir tedarikçiler her zaman tercih ettiğimiz çözüm ortaklarımızdır.

Projeler

Yem Fabrikası 1

Ülke 1

Yem Fabrikası 2

Ülke 2

Fabrika 3

Ülke 3

Yem Fabrikası 4

Ülke 4

Top