All for Joomla All for Webmasters
Konya OSB No:18 Selçuklu / Konya +90.332 239 11 42
|

Proje ve Tasarım

En uygun YEMSA YEM FABRİKASI çözümünü sağlamanın ilk adımı, yem fabrikası ile ilgili gereksinimler ve ihtiyaçlarınız hakkındaki ikili görüşmedir. Gelecekteki operasyonel hedefler de dikkate alınmalıdır.

Bir sonraki adım, projenin uygulanmasıyla ilgili, önerilecek çözümümüzün sunumudur. Bu aşamada, müşterimizle, finansal ve sözleşmeye bağlı konuları çözüme kavuştururuz.

Müşteri, önerilen çözümü onayladıktan sonra, nihai proje düzeni, teknik 3D çizimler, boyutlandırma, özel elektrik dokümantasyonu, teknik akış şeması vb. proje detayları hazırlanır. Ayrıca bu aşamada, ekipmanın fiili fiziksel imalatınada başlanır.

Projelendirme Süreci

Dördüncü ve son aşama, ekipmanın sevkıyatını ve kurulumunu içerir. Sevkiyat belgeleri ve sertifikalar, farklı ülkelerde karşılaşabileceğimiz özel ihtiyaçlara göre hazırlanmaktadır. Ardından yem fabrikasının devreye alınması, operasyonel personelin eğitimi ve hazır yem fabrikasının nihai devreye alınması gelir.

Besleme değirmeninin ve kumanda sisteminin kurulumu, çalıştırılması ve bakımı için kullanım kılavuzları, elbette bir YEMSA tesisinin anahtar teslim kurulumu ile birlikte verilir. Yem fabrikasının işletmeye alınmasından sonra, ticari yem üretimi başlar. Bu andan itibaren, YEMSA MAKİNA olarak, kalifiye personelimiz tarafından yerinde veya internet üzerinden çevrimiçi olarak servis ve bakım hizmeti sunmaktayız.

YEMSA MAKİNA’nın yüksek nitelikli çalışanları, komple tesisin ekipman ve kurulumunun konumlandırılmasını görselleştirmek için SolidWorks ve Autocad’taki diğer detayların yanı sıra detaylı 3D çizimler geliştirir ve proje ile ilgili  bina, temel, kurulum, kablolama vb. için eksiksiz ve kapsamlı çizim materyalleri üretir.

Teknik akış diyagramları ve elektriksel dokümantasyon, tesiste bileşenlerin eklenmesi veya yükseltilmesi mümkün olacak şekilde yapılır. Montaj, çalıştırma ve bakım el kitapları tedarik kapsamına dahildir. Gerekli tüm gönderim belgeleri ve sertifikaları, farklı ülkelerin bireysel ihtiyaçlarına göre hazırlanmaktadır.

Top