All for Joomla All for Webmasters
Konya OSB No:18 Selçuklu / Konya +90.332 239 11 42
|

Satış Sonrası Hizmetler

YEMSA MAKİNASatış Sonrası Destek Hizmetleri
Fabrikanız için en verimli şekilde çalışmanız söz konusuysa, Yemsa Makina sizin için nitelikli bir çözüm ortağı olacaktır. Hizmet organizasyonumuz, müşterilerimize en iyi hizmeti vermek için nitelikli araçlar ile donatılmıştır. Eğitimli mühendislerimiz, güncel bilgilerle donatılmış ve en kısa sürede size en iyi hizmeti vermek için motive edilmiştir. Yegane hedefimiz, müşterilerimize en kısa sürede en iyi hizmeti sunmak ve fabrikanızı sorunsuz çalıştırmaktır.

Müşteri Teknik Yardım Merkezi (MTYM)
MTYM: “Müşteri Teknik Yardım Merkezi”, bölgesel distribütörlerimiz ve müşterilerimiz tarafından kullanılan bir uygulamadır. MTYM aracılığıyla değişiklikler, çözüm ve hizmetler hakkında güncel bilgilere sahip olursunuz.

Ürün Geliştirme Programları

Ürün üzerinde dikkat çekici bir işlev değişikliği veya emniyet artışı söz konusuysa, YEMSA MAKİNA, ürünün, geliştirme programı kapsamında yeni bir versiyonunu piyasaya sürer. Bu ürün geliştirmeleri, makinelere uygulayarak ürün kalitesi ve güvenliğinin maksimum düzeyde kalması sağlanır.

YEMSA MAKİNA için, müşteri memnuniyeti işin en önemli parçasıdır.

Öncelikli görevimiz, müşterilerimizin ihtiyaçlarını önceden tespit etmek ve bu ticari dostluktan memnun olmalarını sağlamaktır.

Ticari ilişki içinde olduğumuz müşterilerimiz artık bizler için birer çözüm ortağı olurlar ve bize sağlamış oldukları performans analizleri, ürün geliştirme sürecimizi, doğrudan etkileyen en önemli faktördür.

YEMSA MAKİNA olarak, ürünlerimizde, A+ ve A++ enerji sınıfında olan motorları tercih ettiğimiz için, en az enerji sarfiyatı ile en yüksek makina performansını elde edersiniz. Buda işletmenize üretimde, maksimum kâr imkânı sağlar.

Top