All for Joomla All for Webmasters
Konya OSB No:18 Selçuklu / Konya +90.332 239 11 42
|

Yemsa Hakkında

Herşey bir fikirden ibaretti.

YEMSA MAKİNA 1999 yılından beri yem makineleri sektöründe imalat ve pazarlama faaliyeti göstermektedir.

Günümüzde 7.000 m² kapalı alanda üretim yapan firmamız, yem sektöründe faaliyet gösteren müşterilerinin beklentilerine cevap verecek en iyi hizmeti sunmak, gelişen makine ve donanım teknolojisi ile imalatını yaptığı ürünlere sektörde duyulan ihtiyaca “YEMSA MAKİNA” markasıyla en hızlı, en kaliteli ve en ekonomik şekilde cevap vermesi amacıyla kurulmuştur.

Türkiye’nin her bölgesinde ve Ortadoğu ülkelerinde, Orta Asya’da “YEMSA MAKİNA” etiketini taşıyan ürünlerimiz, firmamızın haklı gururu olmuştur. Yeni müşterilerimizin ürünlerini zamanında, kaliteden taviz vermeden teslim etmemizden dolayı duydukları memnuniyet ile daimi müşteri portföyümüze katılmalarından gurur duyuyoruz.

Kuruluşumuzdan bugüne kadar gelişen ve büyüyen makine parkımız, teknik imkânlarımız ve tecrübeli uzman kadromuz ile siz değerli müşterilerimizin hizmetindeyiz.

Taahhütlerini zamanında ve eksiksiz yerine getirmek için gerekli kadro ve donanıma sahip olan firmamız, her zaman en iyi hizmeti sunmayı ve müşteri memnuniyetini sürekli yükseltmeyi amaçlamaktadır.
Yönetim Kurulu

Müşterilerimize,
Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili ar-ge faaliyetlerimizden, kalite ve etik değerlerden ödün vermeden çalışıyoruz. Beklentilerinizi her geçen gün daha iyi bir şekilde karşıladığımızı biliyor, bunun haklı gururunu yaşıyoruz.

Top